Prečo náš webhosting?

Balíky

BalikyNaše služby ponúkame v tzv. balíkoch. Každý balík u nás obsahuje služby a kapacity, ktoré zákazník môže flexibilne rozdeliť medzi jednotlivé domény v rámci balíku. Už sa nemusíte obmedzovať v počte prevádzkovaných domén, resp. hľadať pre každý projekt iný webhosting podľa "veľkosti" projektu. Jednoducho si vyberte z našej ponuky balíčkov a služby pre jednotlivé domény si nastavte priamo v ovládacom panely. Žiadne ďalšie faktúry za webhosting!

Ovládací panel

Control panelPre naše špecificky poskytované služby sme vytvorili vlastný ovládací panel, tak aby bol plne použiteľný a maximálne prehľadný. Spravovať desiatky domén v rámci nášho ovládacieho panelu je jednoduché a efektívne. Ovládací panel vám umožní všetky potrené operácie v rámci poskytovaných služieb vrátane fakturácie, zmeny PHP verzií, podrobnej administrácie DNS, manažment databáz a mnohé ďalšie. Pre podrobnejšie informácie si prezrite manuál k používaniu ovládacieho panelu. Celý ovládací panel je integrovaný priamo do stránky takže máte vždy všetko po ruke na jednej adrese.

Podpora

PodporaKaždú požiadavku, otázku môžete jednoducho zadať prostredníctvom control panelu. Následne môžete pohodlne sledovať stav riešenia ako kompletnú históriu už v minulosti riešených požiadaviek. Vďaka tomuto riešeniu žiadna vaša požiadavka neostane nezodpovedaná a čas na reakciu je kratší ako klasickou cestou (telefón, email). Samozrejmosťou je notifikácia na e-mail. V rámci podpory sa snažíme poskytnúť aj nadštandardné služby a preto sa kľudne na nás môžete obrátiť s pomocou pri inštalácii existujúcich open source riešení resp. radi pomôžeme pri migrácii.

Cena

CenaCenu naších balíčkov sme nastavili agresívne, tak aby bola vždy konkurenčná so zachovaním kvality služieb. Každá doména aj v rámci balíčku môže byť fakturovaná na iný subjekt, takto si môžete jednoducho znížiť náklady na úplné minimum.

Kvalita, serióznosť

KvalitaV neposlednom rade je tu kvalita služieb. Vždy sa snažíme inovovať a priniesť kvalitné a dostupné služby. Pokiaľ sa rozhodnete z hocijakého dôvodu pre zmenu poskytovateľa webhostingu resp. samostatný server, poskytneme vám aj pri tomto procese rovnakú podporu ako pri príchode k nám.